Lots a loops bijtspeeltje 6 maanden+

Vorige

Over dit product

Omschrijving

Met dit bijtspeeltje krijgt je baby zoveel meer dan alleen maar iets om in te bijten. Het Lots-a-loops bijtspeeltje is leuk speelgoed dat rammelt en dat kleurrijke zachte lussen heeft om in te bijten en zo de pijn van doorkomende tandjes te verlichten op de leukste manier.

Samenstelling
50% ABS - 50% TPU

Gebruik
Geschikt voor baby’s vanaf 6 maanden.
Lees aandachtig de bijsluiter

  • Steun uw middenstand
  • Groene bezorging
  • Retourneren mogelijk
  • Koop lokaal met het gemak van digitaal
De Vergulde Gaper
Drogisterij, Parfumerie, Bijouterie, Fotografie & Voedingssupplementen

Ook voor u interessant

Monster | De Vergulde Gaper
€ 4,99
Monster | De Vergulde Gaper
€ 6,99
Monster | De Vergulde Gaper
€ 4,99
Monster | De Vergulde Gaper
€ 4,99